Parasole reklamowe dbające o bezpieczeństwo klientów

Parasole reklamowe

Parasole reklamowe

Jednym z popularnych gadżetów reklamowych są parasole. Prezentują się one niezwykle elegancko i stanowią doskonałą alternatywę dla popularnych kubków, długopisów czy koszulek. To doskonały sposób na podarunek dla klienta premium, który wręczyć można mu na przykład z okazji przedłużenia współpracy na kolejny rok. Jak się jednak okazuje, takie gadżety są nie tylko estetyczne. Odpowiednio dobrane, wpłynąć mogą na bezpieczeństwo kontrahentów. Mowa tutaj o odblaskowych podarunkach, które w znaczący sposób zwiększają widoczność osób poruszających się po słabo oświetlonej drodze. Noszenie przy sobie takich gadżetów może w znaczący sposób zminimalizować ryzyko wypadku.

Parasole reklamowe w wersji odblaskowej posiadają brzeg obszyty specjalną taśmą, dzięki której są one dobrze widoczne po zmroku. To jednak nie jedyne gadżety, które są w stanie pozytywnie wpłynąć na bezpieczeństwo klienta. Do grupy tej zalicza się także samozaciskowe opaski odblaskowe będące upominkami niedrogimi, lecz niezwykle skutecznymi. Po owinięciu ich wokół ręki, nogi czy paska torby, znacząco zwiększają one widoczność pieszego, bez względu na porę dnia czy roku. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że z łatwością zmieszczą się one do każdej kieszeni. To doskonałe rozwiązanie dla osób dysponujących ograniczonym budżetem, które chcą pozytywnie zaskoczyć swoich partnerów biznesowych.

Parasole reklamowe mogą zostać wręczone klientowi razem z poręcznym brelokiem odblaskowym, który można przypiąć do kurtki czy torebki przy pomocy dołączonego karabińczyka.

parasole reklamowe doskonale komponować będą się z odblaskowym plecakiem. Produkt ten świetnie sprawdzi się u klientów obawiających się, że ich torba czy szalik skutecznie zasłonią znajdujące się na odzieży elementy odblaskowe. To gadżet, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, lecz jest również niezwykle praktyczny. Takie produkty są zwykle na tyle pojemne, że z łatwością zmieścić można do nich wszystkie niezbędne drobiazgi takie, jak klucze, telefon czy portfel.

Tagi: , ,

Najnowsze komentarze