Odzież reklamowa przeznaczona dla pracowników

Odzież reklamowa

Odzież reklamowa

Nie zawsze gadżety reklamowe wykorzystywane są jedynie jako upominki dla klientów, tych obecnych i potencjalnych. Czasami można takie elementy wykorzystać także do wyposażenia kadry pracowników, a także do polepszenia wizerunku firmy. Wszak jeśli na przykład jako gadżety wybierzemy ubrania dla pracowników, to wiadomo, że poprawi to wizerunek firmy. Dlatego też tak wielu przedsiębiorców decyduje się na gadżety reklamowe mające służyć jako wyposażenie pracowników. Najczęściej można się z tym spotkać we wszelkiego rodzaju placówkach handlowych, a także na stacjach benzynowych. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie pracownicy mają bezpośredni kontakt z klientami.Najlepiej w takiej sytuacji sprawdzi się oczywiście odzież reklamowa. Najczęściej wybierane są koszulki, ewentualnie bluzy. Jest to taka część garderoby, która każdemu pasuje i jest dobrze widoczna. Dlatego też na takich ubraniach sklep może umieścić dowolne elementy reklamowe. Obecnie często zdarza się, że w większych sklepach na stanowiskach kasowych pracują osoby z zewnętrznych firm pośredniczących. W takiej sytuacji również warto kasjera ubrać w koszulkę należącą do pracodawcy. W ten sposób pracownik w swoim miejscu pracy będzie reklamował firmę pośredniczącą, a nie sklep w którym się znajduje.

To, jaka odzież reklamowa zostanie wybrana zależy również od stanowiska pracy. Jeśli chodzi o kasjerów i pracowników sali sprzedażowej, to w zupełności wystarczą koszulki. Natomiast w przypadku osób pracujących w chłodniach i na działach z artykułami spożywczymi wymagającymi niższej temperatury, to lepiej wybrać bluzy i nieco cieplejsze ubrania. W obu tych przypadkach na gadżetach reklamowych powinny znaleźć się niezbędne nadruki.

Skoro Odzież reklamowa ma być dla pracowników, to wiadomo, że nie może na niej zabraknąć nazwy sklepu lub przynajmniej jego logo. Po za tym można umieścić tam wszelkiego rodzaju hasła reklamowe, a także inne napisy i grafiki, które nawiązują do sklepu i jego oferty. Tak naprawdę to co znajdzie się na koszulce uzależnione jest od trwającej akcji promocyjnej i jej charteru.

Tagi: , , ,

Najnowsze komentarze